FengShui Herbal Tea

چای فنگ شویی

چای فنگ شویی ، ترکیبی متعادل از مواد اولیه کاملا ارگانیک -طبیعی- و مفید برای ایجاد توازن در نیروهای یین و یان برای توازن نیروی چی در بدن انسان است.

هدف فنگ شویی ایجاد هماهنگی بین انسان و محیط اطرافش به منظور ایجاد چی (انرژی جریان آزاد مثبت) است.باور بر این است که تعادل کامل بین خود و عناصر پنج گانه (چوب، آتش، فلز، خاک و آب) باید به دست آید.

یین نماد سردی و یان نماد گرمی مزاج است و هدف اصلی دمنوش فنگ شویی ، ایجاد تعادل درونی بدن انسان است.

مواد تشکیل دهنده دمنوش فنگ شویی از موادی کاملا گیاهی و با کیفیت است و بر اساس تحقیقات ما از طب سنتی آسیای شرقی و اصول فنگ شویی تهیه شده است.

با سفارش دمنوش های فنگ شویی ، محاسبه کد جهانی فنگ شویی شما و جدول جهت های فنگ شویی صحیح شما که کاربردهای زیادی مانند تعیین جهت خوابیدن صحیح شما در ارتباط با سمت مناسب کیهانی شما دارد نیز به همراه بسته چای فنگ شویی سفارش داده شده ارسال می گردد.

100% Organic

چای هفت چاکرا

هر یک از این هفت ترکیب مختلف چای برای کار با جنبه های انرژی و فیزیکی آن چاکرا برای بهبود و تعادل آن مراکز انرژی در بدن شما فرموله شده است.

هفت چاکرا به عنوان نقاط اصلی انرژی در بدن شما در نظر گرفته می شوند که از ستون فقرات عبور می کنند.

چاکراها اخیراً با رشد محبوبیت یوگا و به طور کلی فلسفه های عصر جدید شناخته شده اند. آنها یک سیستم انرژی پیچیده و باستانی هستند که از هند سرچشمه گرفته اند. آنها برای اولین بار در وداها، متون مقدس باستانی دانش معنوی که مربوط به 1500 تا 1000 قبل از میلاد است، ذکر شدند. مطالب زیادی وجود دارند که می توان در مورد آنها مطالعه کرد.

همانطور که یوگی های باستانی تبت و هند کشف کردند، زمانی که چاکراها را از زباله های انباشته شده و استرس پاک می کنید، زندگی شما کاملا متحول می شود. سیستم انرژی شما به تعادل هماهنگ می رسد، مکانی که در آن از رفاه و سعادت لذت می برید. اگر ناهماهنگی را در هر یک از چاکراهای خود احساس کنید، فوراً آن را تشخیص خواهید داد و قادر خواهید بود بدون تلاش تعادل خود را بازیابی کنید.

چای اولونگ

چای اولونگ ترکیبی از ویژگی های چای سبز و تیره است که برای سلامتی فواید زیادی می دهد. به عنوان مثال، مصرف چای اولونگ ممکن است به کاهش وزن و کاهش استرس کمک کند.

چای اولانگ یک چای سنتی چینی است. این گیاه از برگ های گیاه Camellia sinensis، همان گیاهی که برای تهیه چای سبز و چای سیاه استفاده می شود، تهیه می شود. تفاوت در نحوه فرآوری چای است. فرآیند اکسیداسیون چیزی است که چای سبز، تیره یا اولانگ ایجاد می کند.

مانند چای سیاه و سبز، چای اولونگ حاوی چندین ویتامین، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های مفید است.

یک فنجان چای اولونگ دم کرده حاوی مقادیر کمی کلسیم، منیزیم و پتاسیم است. همچنین حاوی حدود 38 میلی گرم کافئین است. در مقایسه، یک فنجان چای سبز حاوی حدود 29 میلی گرم کافئین است

برخی از آنتی اکسیدان های اصلی موجود در چای اولانگ که به پلی فنول های چای معروف هستند عبارتند از تافلاوین، تآروبیگین و EGCG. اینها علت مزایای سلامتی چای اولونگ هستند

چای اولانگ همچنین حاوی L-theanine است، اسید آمینه ای که اثرات مثبتی بر آرامش و عملکرد مغزی دارد.


Let's Buy some Hebal Tea!

Price Estimator 2023

تعیین قیمت چای ارگانیک گیاهی