آموزش دروس اول دبستان

درسهای پایه اول دبستان از مهمترین دروس در کل سیستم آموزشی آموزش و پرورش ایران هستند. اگر چه ممکن است برخی افراد گمان کنند که ساده ترین مقطع تحصیلی دبستان و در این میان اول دبستان است ، لیکن تمامی برنامه ریزان آموزشی برتر جهان به شدت بر اهمیت فوق العاده این مقطع تحصیلی تاکید می نمایند.

عموما بچه های با سن 6 سال تمام وارد این مقطع حساس می شوند و دوران بازیگوشی خردسالی در این مقطع به پایان میرسد. اهمیت نظم بخشیدن و آموزش آکادمیک  در این مقطع از آنرو است که مطالب پایه ای سواد مدرن مثل خواندن و نوشتن، اعداد و ریاضیات پایه در این مقطع حساس آموزش داده میشود و به صورت سکویی مهم در جهت آموزش آتی در می آید همانگونه که ضرب المثل معروف میگوید ” خشت اول چون نهد معمار کج ، تا ثریا میرود دیوار کج ” آموزش اصولی دروس اول دبستان را باید جدی گرفت.

چه خوبند مادران و پدرانی که با هوشمندی تمام بر روی فرزندانشان در این مقطع حساس سرمایه گذاری میکنند و چیدن میوه های دانش را به فرزندشان هدیه می دهند.

متاسفانه با شرایط کرونایی ، فرزندان عزیزمان از رفتن به مدارس و مراکز آموزشی محروم شده اند و شرایط کنونی وظیفه پدران و مادران آینده نگر را چندین برابر کرده است ، بدین منظور و با هدف خدمتی کوچک به نسل جدید این مرز و بوم انجمن تحریریه آموزش پایه بر این آمد تا با جمع آوری تدریس عزیزان و معلم های تراز اول کشوری اقدام به تهیه مطالب درسی اول دبستان در مجموعه های نفیس قابل تهیه پدران و مادران فرزندانی که در رده سنی اول دبستان یا بالای 4 سال قرار دارند ، نماید.

دروس مختلف اول دبستان در دی وی دی های مجزا ، مطابق استانداردهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش  و دقیقا مطابق سیلابس درسی قابل ارایه در مدارس ابتدایی کشور تهیه شده است .

 

این دی وی دی ها شامل مطالب زیر هستند:

برای ثبت سفارش و هماهنگی پرداخت و ارسال با شماره تلفن  5900930 0912 تماس حاصل فرمایید یا در چت واتساپ با بخش مهندسی یا با همین شماره ، پیغام بگذارید.

سایر دروس اول ابتدایی نیز موجود است لطفا برای سفارش و هماهنگی تماس بگیرید.

در فیلم زیر گزیده ای از فیلم تدریس یک فصل از کتاب ریاضی اول دبستان را میتوانید مشاهده نمایید.

دانلود کتب اول دبستان

دانلود پی دی اف کتابهای درسی اول دبستان را در بالا به رایگان با کلیک کردن روی دکمه ها میتوانید انجام دهید.

آموزش سایر دروس ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان نیز مطابق استاندارد آموزش و پرورش موجود است.

برای ثبت سفارش و هماهنگی پرداخت و ارسال با شماره تلفن  5900930 0912 تماس حاصل فرمایید یا در چت واتساپ با بخش مهندسی یا با همین شماره پیغام بگذارید.