میکروبلیدینگ ابرو در محیطی امن
میکروبلیدینگ در محیط ایمن در برابر کرونا

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

تمامی چیزهایی که یاید درباره میکروبلیدینگ ابرو بدانید.

میکروبلیدینگ نوعی معماری ابرو است.  یک روش کاملاً سفارشی ایجاد ابرو برای هر مشتری.

این فرآیند به لطف ابزاری که دقیقاً مانند خودکار با تیغه شیب دار با 10-12 سوزن کوچک در انتها کار می کند بسیار دقیق است، دقیقاً مانند برش کاغذ.

سوزن ضریات سبک وزن را با رنگدانه بهداشتی و استاندارد روی لایه اپیدرم  پوست کاشته و تارهای ابروی واقع گرایانه و طبیعی ایجاد می کند.

مطالبی که در این مقاله می خوانید:

چه تفاوتی میان میکروبلیدینگ ابرو و تتو ی سنتی ابرو است؟

میکروبلیدینگ ، برخلاف خال کوبی ، در لایه عمیق پوست نفوذ نمی کند ، بلکه بیشتر در سطح پوست است. این نیز دائمی نیست و در طی 18 ماه رنگ آن کمرنگ می شود و نیاز به تجدید خواهد داشت.

تارهای مو به مراتب طبیعی تر و ظریف تر از هر خال کوبی ایجاد می شود ، زیرا از سوزن / تیغه دستی استفاده می شود و هیچ وسیله الکتریکی وجود ندارد که در پوست نفوذ عمیق کند و لبه باریک تیغ یا بلید شبیه سازی تارهای ابرو را به شدت ساده تر و طبیعی تر می کند. بنابراین از صدای تفنگ خال کوبی که پوست را بسیار عمیق سوراخ می کند خبری نیست.

آیا امکان حساسیت به میکروبلیدینگ ابرو وجود دارد؟

افرادی هستند که به برخی از رنگدانه ها حساس و حساسیت دارند ، اما از نظر من این بسیار نادر است. من همیشه تست خراش انجام می دهم تا قبل از درمان حساسیت نداشته باشید.

1. من ناحیه ابرو را با کشیدن موها ، تمیز کردن ناحیه و آماده سازی آن برای درمان شکل می دهم.

2. بی حسی – با استفاده از پماد موضعی 40 دقیقه طول می کشد. در حالی که این جادوی بی حس کننده خود را دارد ، من نمونه های رنگی مشتری را نشان می دهم و بهترین سایه را برای ظاهر مورد نظر آنها با هم بحث می کنم. 

3. 10 دقیقه قبل از اینکه کرم بی حس کننده شروع به اثر گذاری کنه ، با استفاده از ابزارهای خود اندازه گیری اطراف ابروها را با در نظر گرفتن فرم صورت ، تقارن ، ویژگی های صورت و غیره شروع می کنم.

4. سپس من فرآیند سوزن زدن را شروع می کنم – به آرامی از طریق ضربات آرام، کاشت رنگدانه را انجام می دهم. هر ضربه یک خط سطحی در پوست ایجاد می کند که رنگدانه رنگ به آن نفوذ کرده و در آن ته نشین می شود. اگر در این مرحله ناراحتی ایجاد شود ، یک لایه سریع دیگر کرم بی حس کننده به منطقه اضافه می کنیم که بعد از 5 دقیقه موثر خواهد بود.

5. من یک لایه نهایی از رنگدانه را اضافه می کنم که برای 5 دقیقه روشن می ماند ، منطقه را تمیز می کنم و درنهایت میکروبلیدینگ ابرو تمام شده و ابروهای زیبا ظاهر شما رو بسیار جذابتر و جوانتر می کنه.

6. در طی 6-8 هفته یک جلسه ترمیمی مجدد برای پر کردن هرگونه جائی که رنگدانه به درستی گرفته نشده یا بهبود نیافته است ، انجام میشه.

چرا جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو انجام میشه و زمان ترمیم کی است؟

جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو بعد از 6-8 هفته اتفاق می افتد. این زمانی است که من می توانم اولین مراحل را ارزیابی کنم ، و هر گونه ترسیم ابروهای  دیگری را اضافه کنم و در صورت ترجیح ، رنگدانه تیره تری اضافه کنم. 

تا زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو باید چه کارهایی را انجام بدهم یا ندهم؟

شما باید دستورالعمل های مراقبت های بعد از اولین جلسه میکروبلیدینگ ابرو تا زمان ترمیم  را به دقت اجرا کنید (در زیر ببینید) و از هر گونه خاراندن ابروها یا خراشیدن جلوگیری کنید. ابروهای شما شروع به ترمیم محل های خراش  می کنند ، دقیقاً مانند خال کوبی ، که ممکن است باعث تحریک شود اما این مساله کاملا طبیعی است.

در ده روز آینده ابروهای شما تغییر رنگ می دهند ، ممکن است پوسته پوسته شوند و به نظر برسد که کمرنگ شده اند اما این کاملا طبیعی است. آنها پس از گذشت 30 روز رنگ و شکل نهایی خود را نشان می دهند. سپس می توان در جلسه دوم این موارد را اضافه و تصحیح و ترمیم کرد.

از کجا می دانید از چه فرم ابرویی استفاده کنید؟ آیا باید تصاویر بیاوریم؟

مشتریان می توانند از سبک ابروهایی که دوست دارند ، تصاویری را با خود بیاورند یا با آرایش هایی که معمولاً روزانه انجام می دهند ، وارد شوند – اما من از سالها تجربه خودم رنگ و شکل مورد نظر که کاملا با چهره مشتریان عزیز هم خوان است و بهترین نتیجه را می دهد تعیین می کنم.

تعیین رنگ صحیح میکروبلیدینگ ابرو ؟

مردم وارد می شوند و تمایل دارند که تیره تر از آنچه من پیشنهاد می کنم ، باشند ، اما همیشه بهتر است که کمی طبیعی تر به نظر برسید – شما همیشه می توانید برای رسیدن به  رنگ تیره چیزهای بیشتری را در جلسات بعدی میکروبلیدینگ ابرو اضافه کنید.پس برای انتخاب یک رنگ تیره عجله نکنید!

من با استفاده از نمودار فیتس پاتریک  به رنگ مو ، رنگ چشم و رنگ پوست شما می پردازم ، همچنین برای تغییر درست رنگدانه رنگ ، تغییرات پوستی را در معرض آفتاب و غیره در نظر می گیرم.

میکروبلیدینگ ابرو-ترسیم ابرو

چگونه شکل درست ابرو  در میکروبلیدینگ ابرو ترسیم می شود؟

من ابروهای شما را با استفاده از یک خط کش میکروبلیدینگ اندازه گیری می کنم تا شکل کامل ابرو را که برای هر مشتری خاص است انتخاب کنم. بر این اساس ، شکل نهایی را  با دست آزاد ترسیم می کنم. البته وسایل کمکی زیادی برای ترسیم الگوی ابرو وجود دارد که به فراخور هر مورد از آنها استفاده می کنیم.

میکروبلیدینگ چند وقت می ماند؟

این سوال که مدت زمانی که میکروبلیدینگ ابرو می ماند سوال خیلی از افراد است . معمولا بین 12 تا 18 ماه عمر مفید میکروبلیدینگ ابرو است و پس از آن باید تجدید شود اما این عدد واقعا نسبی است و بیشتر بستگی به نوع پوست و چربی آن دارد.

برای افراد با پوستهای چرب معمولا میکروبلیدینگ نهایتا 12 ماه باقی می ماند.

 

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

میکروبلیدینگ ابرو درد زیادی ندارد البته با وجود استفاده از پماد بی حسی  اما بیشتر صدای تیغه میکروبلید است که در گوش مشتری احساس ناخوشایندی ایجاد می کند.البته بیشتر زمان میکروبلیدینگ صرف اثر داروی بی حسی میشود و مدت زمان انجام میکروبلیدینگ ابرو بسیار سریع است و حدود یک ساعت زمان می برد.

آیا میکروبلیدینگ ابرو قابل ریمو شدن و پاک شدن است؟

بله – رنگدانه مورد استفاده هیچ جای زخمی و تغییر رنگ ایجاد نمی کند ، و من می توانم از یک محلول نمک / نمک برای از بین بردن ابروهای میکروبلید شده استفاده کنم.

بسیار مهم است که بدانید و درک کنید که ابروها در 7 الی 10 روز اول در طول روند بهبودی تا 40٪ سایه تیره تر می شوند ، جایی که پوسته ها می توانند تشکیل شوند و پوسته پوسته شوند.

خانمها گاهی اوقات کلینیک را ترک می کنند ، و دو روز بعد از اینکه ابروهایشان تیره شده است وحشت زده تماس می گیرند ، اما لطفاً صبور باشید – زیرا این کاملاً طبیعی است! پس از 7-10 روز ، شما رنگ آمیزی نهایی را مشاهده خواهید کرد.

چه کارهایی قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو باید انجام دهیم یا ندهیم؟

چه کارهایی را قبل از روز میکروبلیدینگ ابرو انجام نباید داد؟

 • از یک هفته قبل از روز میکروبلیدینگ ابرو موم نیندازید و با موچین ابروهایتان را برندارید.

 • از دوهفته قبل حمام آفتاب نگیرید.

 • از دوهفته قبل هیچ پاکسازی و لایه برداری پوست انجام ندهید.

 • از یک ماه قبل استفاده از هرگونه محصول رتینول یا ویتامین A را متوقف کنید.

 • در روز انجام میکروبلیدینگ ابرو به هیچ عنوان ورزش نکنید.

 • از سه هفته قبل بوتاکس انجام ندهید.

 • از یک هفته قبل از میکروبلیدینگ ابرو روغن ماهی و ویتامین ای مصرف نکنید چون این ها رقیق کننده طبیعی خون هستند.

چه کارهایی را در روز میکروبلیدینگ ابرو نباید انجام داد؟

 • از دو ساعت قبل قهوه ننوشید.

 • از 24 ساعت قبل نوشیدنی های غیر متعارف ننوشید.

 • از 24 ساعت قبا ایبوپروفن یا آسپرین نخورید.

کارهای پس از میکروبلیدینگ ابرو؟

 • ابروهای خود را هر روز صبح و شب به آرامی با آب و صابون ضد باکتری مانند ستافیل بشویید. اطمینان حاصل کنید که تمام صابون ها به آرامی با یک دستمال آغشته شده خشک خشک شده اند. این کار رنگدانه را از بین نمی برد.

 • از پاک کننده های حاوی اسید یا لایه بردار استفاده نکنید

 • صبح و شب به هر ابرو مقدار بسیار کمی روغن نارگیل بمالید.

مسایلی که پس از میکروبلیدینگ باید رعایت شود؟

 • از بالش تمیز و بهداشتی استفاده کنید.

 • ابروها را نخارانید.

 • انجام پاکسازی پوست و بوتاکس را برای 4 هفته تعطیل کنید.

 • یک هفته ورزش نکنید.

 • برای یک هفته از قرارگیری زیر نور مستقیم آفتاب خودداری کنید.

 • به مدت 10 روز از گرفتن دوش بخار آب گرم خودداری کنید.

 • به مدت 10 روز شنا نکنید.

 • تا زمانی که زخم ابروهایتان خوب نشده از مواد آرایشی در ناحیه ابرو بپرهیزید.

 • به یاد داشته باشید که ابروهای شما تا آخر مرحله دوم ترمیم میکروبلیدینگ ابرو هنوز به طور کامل تمام نشده اند.

امیدوارم از مطالعه این مقاله استفاده کامل را برده باشید. برای اطلاع از خدمات زیبایی مورد ارایه ما با استفاده از دکمه زیر می توانید وارد فروشگاه ما شوید.