تتو بدن همیشه با ایده های جدید جلوه دیگری می گیرد . ایده های مدرن و جهانی تتو بدن در کلینیک تخصصی تتولیتی با بالاترین استانداردهای تتو بدن رایج در جهان انجام می شود.

ما همیشه سعی میکنیم با مطالعه آخرین متدها و ترندهای جهانی تتو بدن ، خود را آپ تو دیت کنیم و جدیدترین شیوه های قابل عرضه به شما را مطرح نماییم.

یکی از جدیدترین سبکهای تتو بدن که اکنون در عرصه بین المللی ارایه و انجام میگیرد و طرفداران بسیار زیادی از گروههای سنی متفاوت دارد ، تتوی گل ماههای تولد است که مطابق گل های مخصوص ماههای تولد ، قابل اجراء است.

در فیلم زیر نمونه ای از انجام تتوی گل ماه تولد را توسط هنرمندان تتوآرتیست این مرکز مشاهده می کنید.


گل های ماه تولد و پیش بینی شخصیت متولدین ماههای مختلف

ماه تولد ژانویه معادل  12 دی تا 13 بهمن

گل های تولد ژانویه میخک و گل یخ هستند که برای تتو بدن متولدین ماه ژانویه بسیار مناسب است. این تعجب آور نیست با توجه به اینکه آنها دو گل از معدود گل هایی هستند که در زمستان رشد می کنند! گل میخک با گلبرگ های بزرگ و پف کرده و تنوع رنگی در میان بسیاری محبوب است ، اما به خصوص به عنوان هدیه برای نوزادان ژانویه بسیار مناسب است.

میخک ها نیز تاریخ غنی پشت سر خود دارند. میخک ها با قدمت هزاران سال ، در قلب مسیحیان جایگاه ویژه ای داشتند. همانطور که اعتقاد بر این بود که اولین گل میخک از گریه ماری هنگام گریه او برای عیسی شکوفا شد. در حالی که معنای گل میخک بسته به رنگ آن تغییر می کند ، اما به طور کلی آنها نمادی از وفاداری ، وفاداری و عشق هستند.

بر اساس گلهای تولد شما ، اگر شما در ژانویه متولد شده اید ، تصور می کنیم کسی هستید که دارای عواطف سرشار هستید. شما احتمالاً یک دوست بسیار وفادار و صمیمی هستید و معتقد هستید که خانواده همه چیز است.

تتو گل ماه تولد ژانویه
گل یخ

ماه تولد فوریه معادل   13 بهمن تا 11 اسفند

گلهای تولد فوریه بنفشه و پامچال است که برای تتو بدن متولدین ماه فوریه بسیار مناسب است. از آنجا که فوریه همیشه با روز ولنتاین همراه است ، همیشه وقتی مردم می فهمند که گل های رز گل رسمی این ماه نیستند ، همیشه مردم را متعجب می کند. اما ، وقتی سنگ متولد ماه فوریه را آمتیست می دانید ، می توانید ببینید که چرا بنفشه ها گل ماه تولد هستند. به نظر می رسد آن نوزادان فوریه فقط رنگ بنفش را دوست دارند!

گلهای بنفشه از قرن ها پیش وجود داشته اند! و توسط یونانیان باستان که آنها را برای اهداف دارویی و برای ایجاد طعم نوشیدنی کمی شیرین تر استفاده می کردند. اما ، یکی از حقایق مورد علاقه ما در مورد بنفشه این است که به دلیل گلبرگهای قلب شکل ، از آنها در ساخت معجونهای عاشقانه استفاده می شد!

امروزه ، بنفشه نماد وفاداری ، فروتنی و خرد معنوی است. و گل پامچال نماد اعتماد به نفس و جوانی است. بنابراین گفته می شود که متولدین فوریه صادق ، متواضع و خردمند هستند. 

 

تتو گل ما تولد فوریه
گل بنفشه

ماه تولد مارس معادل 11 اسفند تا 12 فروردین

گلهای تولد مارس گل نرگس و جونکیل است که برای تتو بدن متولدین ماه مارس بسیار مناسب است. از آنجا که مارس ماهی است که بهار رسماً آغاز می شود ، منطقی است که گل نرگس گل اصلی ماه تولد برای ماه مارس است. این جوانه های کوچک آفتاب چنان گل های شاد هستند که به عنوان نشانه خوش شانسی دیده می شوند و در ولز به عنوان گل ملی شناخته می شوند.

گل نرگس از قرن 17 در انگلستان وجود داشته است. حتی شکسپیر از طرفداران بسیار آنها بود!  گرچه آنها معمولاً زرد هستند ، شما می توانید نرگس سفید و نارنجی نیز پیدا کنید.

نمادی از تولد دوباره ، شانس ، غرور و شکوفایی ، ما می بینیم افرادی که در ماه مارس به دنیا آمده اند ، افرادی خوشحال ، شاد و خوش بین و مثبت اندیش هستند .

تتو گل ماه تولد مارس
گل نرگس

گل ماه تولد آوریل معادل 12 فروردین تا 11 اردیبهشت

گلهای تولد آوریل  گل مروارید و گل نخود هستند که برای تتو بدن متولدین ماه آوریل بسیار مناسب است. در حالی که گل مروارید در مزارع از گلدان محبوبیت بیشتری دارد ، اما برای شخص متولد آوریل دسته گل فوق العاده گل مروارید ژربرا بدون شک لبخند بزرگی بر لب خواهد آورد.

به طور کلی ، گل مروارید نشان دهنده بی گناهی ، وفاداری و دگرگونی است ، بنابراین شرط می بندیم که نوزادان آوریل افرادی شیرین ، مهربان ، وفادار هستند . گل مروارید نه تنها برای کسانی که در ماه آوریل متولد شده اند عالی است بلکه همانطور که برخی می گویند آنها همچنین نمایانگر باروری و مادری هستند که به مادران هدیه داده می شوند.

تتو بدن گل متولدین آوریل
گل نخود

گل ماه تولد می معادل11 اردیبهشت تا 11 خرداد

گلهای تولد  ماه می سوسن دره و زالزالک است که برای تتو بدن متولدین ماه می بسیار مناسب است. سوسن دره با گلهای ظریف و رایحه شیرین مورد پسند بسیاری است.

به طور سنتی ، سوسن دره را نماد فروتنی ، شیرینی ، بازگشت خوشبختی و مادر بودن می دانند.

تتو بدن گل متولدین ماه می
گل سوسن دره

گل ماه تولد ژوئن معادل 11 خرداد تا 10 تیر

گل تولد ژوئن گل رز  است که برای تتو بدن متولدین ماه ژوئن بسیار مناسب است. نوزادان خرداد می توانند از داشتن یکی از محبوب ترین گل ها در همه زمان ها به عنوان گل تولد خود مباهات کنند! گلها در طیف وسیعی از رنگها موجود هستند ، که معنی همه آنها متفاوت است ، گلهای رز برای هر مناسبت مناسب هستند.

گل رز یک گل کلاسیک است که قرن ها توسط بسیاری مورد علاقه بوده و گرامی داشته شده است. مصریان باستان از گل رز به عنوان نذری خدایان استفاده می کردند. یونانیان و رومیان باستان گلهای رز را نماد عشق میدانستند. و از سال 551 قبل از میلاد در کتاب های تاریخ ذکر شده است!

معنی گلهای رز می تواند بسته به رنگ متفاوت باشد. اما ، در کل آنها نمادی از زیبایی ، عشق و عزت و از خود گذشتگی هستند. آنها قطعاً یک گل تولد هستند که اگر خوش شانس باشید و در ماه ژوئن به دنیا آمده باشید ، به آنها افتخار می کنید!

تتو بدن گل ماه تولد متولدین ژوئن
گل رز

گل ماه تولد جولای معادل 10 تیر تا 10 مرداد

گلهای تولد ژوئیه ، دلفینیوم و گل لارک است که برای تتو بدن متولدین ماه ژوئیه بسیار مناسب است. دلفینیوم ها بسیار گلهای شاد  و فرحبخشی هستند.

جالب اینجاست که دلفینیوم نام خود را از یونانیان باستان گرفته اند که فکر می کردند شکل جوانه گل مانند بینی یک دلفین است. (که کاملاً می توانیم ببینیم!) این روزها صدها گونه مختلف از دلفینیوم وجود دارد و بسیاری از آنها می توانند 6 فوت قد داشته باشند.

گفته می شود که دلفینیوم نمادی از قلب باز ، مثبت اندیشی، کرامت و فضل است. بنابراین شرط می بندیم کسانی که تولد جولای را جشن می گیرند افرادی دوست داشتنی و خوش قلب هستند.

تتو بدن گل ماه تولد جولای
گل دلفینیوم

گل ماه تولد آگوست معادل 10 مرداد تا 10 شهریور

گلهای تولد اوت گلایل و شقایق است که برای تتو بدن متولدین ماه اوت بسیار مناسب است. این شکوفه ها که در رنگین کمانی از رنگ های زرق و برق دار موجود است ، در اواخر ماه های تابستان بسیار محبوب هستند.

گلادیولوس در قرن 17 و 18 در آفریقای جنوبی پدید آمد و از نام كلمه ای لاتین “gladius” كه به معنای شمشیر به دلیل متمایز و برجسته آنها بود ، نامگذاری شد. آنها در زمان روم باستان گلهای بسیار مهمی بودند زیرا قهرمانان گلادیاتورها پس از پیروزی در یک مبارزه با آنها دوش می گرفتند.

گل گلایل نمادی از نشان دادن قدرت شخصیت ، صداقت ، سخاوت و صداقت اخلاقی شناخته شده است. متولدین ماه اوت افراد قوی ، مستقل هستند.

تتو بدن گل ماه تولد اوت
گل شقایق

گل ماه تولد سپتامبر معادل 10 شهریور تا 9 مهر

گلهای تولد سپتامبر ، نیلوفر پیچ و  آستر هستند که برای تتو بدن متولدین ماه سپتامبر بسیار مناسب است.

 آستر شکوفه های زیبا و نخی است که در بسیاری از رنگ ها وجود دارد اما عمدتا به رنگ صورتی ، سفید ، قرمز یا یاسی است.

آسترها در تمام طول سال شکوفا می شوند اما در ماه های سپتامبر ، هنگامی که پاییز به آرامی شروع به ورود می کند ، آنها به یکی از پر جنب و جوش ترین گلهای اطراف تبدیل می شوند.

گلهای آستر به دلیل بازنمایی عشق ، خرد ، ایمان و بی گناهی به خوبی شناخته می شوند

تتو بدن گل ماه تولد سپتامبر
گل نیلوفر پیچ

گل ماه تولد اکتبر معادل 9 مهر تا 10 آبان

گلهای تولد اکتبر گل همیشه بهار و کیهانی است  که برای تتو بدن متولدین ماه اکتبر بسیار مناسب است . گل همیشه بهار با رنگ های زیبای پاییزی و رایحه تند ، بسیار مناسب کسانی است که تولد خود را در ماه اکتبر جشن می گیرند و مورد علاقه بسیاری از باغبانان است.

گل همیشه بهار سابقه واقعا طولانی در پشت سر خود دارد. در حقیقت ، اولین استفاده از گل توسط آزتک ها بود که خواص جادویی ، مذهبی و دارویی را به آنها نسبت می دادند. گل همیشه بهار اغلب به عنوان دارو برای کمک به مواردی مانند التهاب و مشکلات پوستی استفاده می شد.

گل همیشه بهار به عنوان یکی از گل های معروف پاییز ، لجاجت و عزم راسخ را نشان می دهد. اما به دلیل ماهیت درخشان و رنگارنگ ، آنها نماد گرما و خلاقیت نیز هستند. بنابراین اگر تولد شما در ماه اکتبر است ، شما احتمالاً فردی پرشور و سخت کوش هستید.

 

تتو بدن گل ماه تولد اکتبر
گل همیشه بهار

گل ماه تولد نوامبر معادل 10 آبان تا 10 آذر

گل تولد نوامبر گل داوودی است که برای تتو بدن متولدین ماه نوامبر بسیار مناسب است. یکی از محبوب ترین گل های شاخه بریده در جهان به دلیل تنوع آن است. تصور می شود که این طیف ها با طیف وسیعی از رنگ ها ، خوشبختی و شادی را در هر خانه ای به ارمغان می آورند!

از آنجا که گل های داودی دارای رنگ های مختلفی هستند ، معانی زیادی بر اساس سایه در اطراف آنها وجود دارد. اما ، به طور کلی ، آنها نمایانگر دوستی ، صداقت و خوشبختی هستند!

تتو بدن گل ماه تولد نوامبر
گل داوودی

گل ماه تولد دسامبر معادل 10 آذر تا 12 دی

گلهای تولد دسامبر گل کریسمس و نرگس هستند که برای تتو بدن متولدین ماه دسامبر بسیار مناسب است. جای تعجب نیست اگر بشنوید که گل تولد برای دسامبر گل کریسمس است! اگرچه از نظر فنی یک گل نیست ، اما برگهای سبز تیره و توت های قرمز روشن مناسب برای دسته گلهایی برای جشن تولد دسامبر هستند.   امروزه ، گل کریسمس  به خوشبختی ، صلح و شادی مشهور است.

 
تتو بدن گل ماه تولد دسامبر
گل کریسمس