BEHBOUDIFAR

DESIGNSTUDIO

since 2000

00
روز
00
ساعت
00
دقیقه
00
ثانیه
!!! از تابستان باقی مانده است

افزایش سرمایه با هوشمند سازی ساختمان

مدرن کردن خانه های قدیمی و نوساز با هوشمند سازی ساختمان میسر است ، چرا که ، در حال حاضر خانه مدرن و لاکچری بدون داشتن تجهیزات برقی،مکانیکی و حفاظتی هوشمند بی معنی است. یکی از بهترین بازسازی هایی که میتوانید برای افزایش قیمت خانه های در حال قدیمی شدن خود انجام دهید ،افزودن تجهیزات هوشمند و به اصطلاح هوشمندسازی خانه شما زیر نظر متخصصین هوشمند سازی است. اگر خانه ، دفتر کار، ویلا و یا هر گونه فضای زیستی دیگر را میخواهید به تازگی بسازید یا می خواهید بدون تخریب به مجهزترین تجهیزات هوشمندسازی ساختمان مجهز کنید و از حداکثر بهره وری از امکانات زیستی و رفاه زیستی عصر برتر تکنولوژی برخوردار گردید حتما با ما تماس بگیرید.

با ما، هوشمند شو

هوشمندسازی نورپردازی خانه،ویلا،دفتر کار

هوشمندسازی نورپردازی داخل فضاهای داخل خانه با نصب کلیدهای تاچ یا هوشمند و پریزهای مخصوص برای کنترل روشن و خاموش کردن ، افزایش و کاهش شدت نورهای دیم شونده و تغییر رنگ نورهای آر جی بی و غیره چه در داخل فضاها و چه در محوطه یا نورپردازی نما از هر جای کره زمین که دسترسی به اینترنت دارید بسیار موثر است.

کنترل نور های هوشمند میتواند به صرفه جویی انرژی ، وانمود کردن حضور در خانه در زمانهای مسافرت به جهت ایمنی ، کنترل آسان روشنایی های خانه برای سالمندان و افراد دارای معلولیت بسیار مناسب است علاوه بر اینکه افزودن چنین آپشن هوشمندی منجر به افزایش ارزش مادی و کیفی ساختمان شما میشود.

هوشمندسازی پرده خانه،ویلا،دفتر کار

هوشمندسازی پرده های داخل فضاهای خانه ، ویلا یا دفاتر کار به منظور کنترل نور و روشنایی فضاها است و شما میتوانید با به کارگیری سنسورهای مناسب و سناریو نویسی حرفه ای ما ، به صورت خودکار در تمامی شبانه روز و فصول سال موقعیت پرده را به صورت اتوماتیک با هوش مصنوعی تنظیم کنید.

کنترل پرده ها به روش هوشمند میتواند به صرفه جویی انرژی ، وانمود کردن حضور در خانه در زمانهای مسافرت به جهت ایمنی ، کنترل آسان موقعیت پرده های خانه برای سالمندان و افراد دارای معلولیت بسیار مناسب است علاوه بر اینکه افزودن چنین آپشن هوشمندی منجر به افزایش ارزش مادی و کیفی ساختمان شما میشود.

سناریونویسی سیستم هوشمند خانه،ویلا،دفتر کار

برنامه نویسان هوشمندسازی ما ، با گنجاندن سناریو نویسی های مختلف ، کنترل و بهره وری شما را از فضای زیستتان افزایش میدهند سناریو های مختلفی مانند سناریو ترک خانه ، سناریو حضور در خانه ، سناریو های فصلی ، سناریو های غیر فصلی و روزمره که تمامی جنبه های تاسیسات مکانیکی ، برقی و ایمنی ساختمان شما را در بر میگیرد.

سناریونویسی هوشمند میتواند به صرفه جویی انرژی ، وانمود کردن حضور در خانه در زمانهای مسافرت به جهت ایمنی ، کنترل آسان و خودکار تمامی وسایل هوشمند خانه برای سالمندان و افراد دارای معلولیت بسیار مناسب است علاوه بر اینکه افزودن چنین آپشن هوشمندی منجر به افزایش ارزش مادی و کیفی ساختمان شما میشود.

تلویزیون هوشمند و سایر وسایل هوشمند

ما میتوانیم تمامی وسایل هوشمند خانه یا ساختمان شما را از طریق برنامه یکپارچه هوشمند سازی از هر فاصله ای توسط شما قابل دسترس و کنترل نماییم ، این وسایل منزل طیف وسیعی از وسایل مسکونی و اداری نوین مانند تلویزیون ها ، سینماهای خانگی ، پرینتر ها ، ماشین های لباسشویی ، رختشویی ، یخچال هوشمند و غیره را شامل میشود.

هوشمند سازی یکپارچه وسایل هوشمند خانه میتواند به صرفه جویی انرژی ، کنترل بهینه در زمانهای مسافرت به جهت ایمنی ، کنترل آسان و خودکار تمامی وسایل هوشمند خانه برای سالمندان و افراد دارای معلولیت بسیار مناسب است علاوه بر اینکه افزودن چنین آپشن هوشمندی منجر به افزایش ارزش مادی و کیفی ساختمان شما میشود.

جاروبرقی هوشمند و سایر وسایل هوشمند

ما میتوانیم تمامی وسایل هوشمند خانه یا ساختمان شما را از طریق برنامه یکپارچه هوشمند سازی از هر فاصله ای توسط شما قابل دسترس و کنترل نماییم ، این وسایل منزل طیف وسیعی از وسایل مسکونی و اداری نوین مانند جاروبرقی هوشمند، تلویزیون ها ، سینماهای خانگی ، پرینتر ها ، ماشین های لباسشویی ، رختشویی ، یخچال هوشمند و غیره را شامل میشود.

هوشمند سازی یکپارچه وسایل هوشمند خانه میتواند به صرفه جویی انرژی ، کنترل بهینه در زمانهای مسافرت به جهت ایمنی ، کنترل آسان و خودکار تمامی وسایل هوشمند خانه برای سالمندان و افراد دارای معلولیت بسیار مناسب است علاوه بر اینکه افزودن چنین آپشن هوشمندی منجر به افزایش ارزش مادی و کیفی ساختمان شما میشود.

سیستم یکپارچه هوشمند دوربین های امنیتی

افزایش سطح ایمنی در سیستم یکپارچه هوشمند دوربین های مداربسته در ترکیب با دزدگیر ها و سنسورهای امنیتی ، سطح ایمنی فضای زیست شما را به درجه بالاتری از ایمنی ارتقاء میدهد.

سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند ساختمان

هوشمند سازی سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان در هماهنگی با سنسورهای حرارتی فضاهای ساختمان و سنسورهای باز و بسته بودن پنجره ها میتواند ترکیب بسیار کارآمد و مدرنی از مدیریت انرژی در ساختمان را در هماهنگی با سناریوهای هوشمند سازی مختص اوقات مختلف روز در طول فصول سال فراهم آورد.

هوشمند سازی هوشمند سرمایش و گرمایش خانه میتواند به صرفه جویی انرژی ، کنترل بهینه انرژی در زمانهای مسافرت ، کنترل آسان و خودکار دمای فضاهای خانه برای سالمندان و افراد دارای معلولیت بسیار مناسب است علاوه بر اینکه افزودن چنین آپشن هوشمندی منجر به افزایش ارزش مادی و کیفی ساختمان شما میشود.

سیستم قفل هوشمند درب ساختمان

قفل هوشمند ساختمان با قابلیت نصب بر روی تمامی درب ها امکان کنترل ورود و خروج داخل فضاها را از طریق پسورد، اثر انگشت،تشخیص چهره، همسان سازی با ساعت های هوشمند و غیره فراهم می آورد.

حوزه های هوشمند سازی خانه، ویلا، دفاتر کار

  • هوشمندسازی قفل درب ورودی

  • هوشمندسازی نورپردازی

  • هوشمندسازی دوربین ها

  • هوشمند سازی سیستم امنیتی

  • هوشمندسازی دوربین های مداربسته

  • هوشمندسازی سیستم سرمایش و گرمایش

  • هوشمندسازی پرده ها