NAJMEH HEIDARI

ACADEMY

since 2018

PHI   ACADEMY ARTIST

00
روز
00
ساعت
00
دقیقه
00
ثانیه
!!! تا عید نوروز باقی مانده است

فیبروز ابرو ، ریموو تتو ، میکروبلیدینگ ابرو در قم

  • جهت رزرو انجام خدمات تتو و فیبروز ابرو و ورکشاپهای ویژه عید نوروز و هماهنگی های لازم با واتساپ ما در تماس باشید.

  • کلینیک تخصصی تتولیتی واقع در تهران اقدام به تاسیس شعبه دوم خود در شهر زیبای قم نموده اند تا از این پس فرصت ارایه خدمات تخصصی فیبروز ابرو در قم ، هاشور ابرو در قم ، تاتو بدن در قم ، نانو بروز ابرو در قم، میکرو شیدینگ ابرو و بلدبروز ابرو در قم، میکروبلیدینگ ابرو ، اکستنشن مژه ، لیفت و لمینت ابرو و مژه و انبوهی از خدمات زیبایی و تخصصی دیگر را نیز در اختیار خانم های خوش سلیقه شهر قم قرار دهند.

  • از همین حالا با رزرو نوبت ریموو ابرو و فیبروز ابرو در قم ، با تخیف ویژه عید نوروز برخوردار شوید

  • برگزاری ورکشاپ های فیبروز ابرو در قم ، ورکشاپ تخصصی ریموو ابرو گلوری پلاس و فی ریمووال در قم یکی دیگر از خدمات ما است که جدیدترین تکنیک های تتو را میتوانید بدون نیاز به حضور در ورکشاپ های تتو تهران و صرف هزینه های گزاف اضافی و خستگی راه در شهر خودتان قم بیاموزید.

  • به دلیل افتتاح این مجموعه در قم میتوانید با ورود به کانال اینستاگرام MICROBLADING.NAJMEH و فالو کردن ما و عضویت در سایت از کدهای تخفیف استثنایی بهره مند گردید.

  • برای ثبت نام در سایت کلینیک تخصصصی تتو تتولیتی فقط کافیست با ورود به منوی حساب کاربری در بالای صفحه ، با دادن یک نام و ایمیل خود عضویت ما را در یافت نمایید و به خانواده بزرگ تتولیتی بپیوندید و جزو اولین نفراتی باشید که از جدیدترین تخفیفات مناسبتی ما برای خدمات تتو در قم و همچنین آخرین مطالب منتشر شده توسط هیئت تحریریه ما توسط ایمیل مطلع گردید .

  • برای اطلاع از هزینه خدمات مختلف مورد ارایه ما نیز میتوانید با ورود به منوی فروشگاه ، خدمات زیبایی را انتخاب فرمایید و خدمات مورد نیاز خود را ملاحظه نمایید یا با زدن دکمه زیر مستقیما وارد فروشگاه ما شوید