NAJMEH HEIDARI

ACADEMY

since 2018

PHI   ACADEMY ARTIST

به آزمون آنلاین کاربر ماساژ 2 خوش‌آمدید.
جهت ادامه آزمون ، دکمه بعدی را بفشارید.

ایمیل خود را وارد کنید

آزمون کاربر ماساژ دو فنی و حرفه ای

با فشردن دکمه شروع آزمون می توانید آزمون آنلاین کاربر ماساژ مشابه امتحانات فنی و حرفه ای را شروع کنید ، مدت زمان برگزاری امتحان ، 30 دقیقه است و تعداد سوالات آزمون 40 سوال است ، که به صورت تصادفی انتخاب میشود ، شما تا انتهای آزمون و فشردن دکمه پایان آزمون ، امکان برگشت به سوالهای قبلی و تصحیح جوابهای قبلی خود را دارید

در پایان آزمون نمره امتحان شما تصحیح میشود و در صورتیکه نمره بالای 70 درصد بیاورید قبول و در غیر این صورت مردود میشوید. تعداد دفعاتی که به سوالات آزمون جواب می دهید نا محدود است و آزمون آنلاین کاربر ماساژ با سوالهایی از منبع سوالات سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار میشود و برای امتحان کردن و بازآفرینی شرایط تست که در روز امتحان با آن مواجه خواهید شد بسیار مناسب است.

نمونه سوالات کاربر ماساژ در این مرحله شامل 40 سوال میشود که در هر مرحله برگزاری آزمون ترتیب آنها عوض شده و حالت جدیدی از سوالات ایجاد میکند.

تصحیح سوالات به صورت کامپیوتری انجام می شود و نتیجه در پایان آزمون اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت شما عزیزان درنمونه آزمون آنلاین کاربر ماساژ ، لازم به ذکر است که میتوانید از مطالب بسیار حرفه ای و مهمی که در منوی مطالب سایت تتولیتی قرار گرفته استفاده نمایید و بینش خود را حرفه ای تر نمایید . بسیار خرسند میشویم که ما را از نقطه نظرات خود در بخش ارسال نظرات پایین هر صفحه مطلع نموده و ما را در هرچه بهتر شدن این سایت یاری نمایید.

permanent makeup tests

آزمون جامع کاربر ماساژ